Ostempluj swoje zmarszczki

peeling
Napisał: Scanmed Multimedis
Na podstawie: Scanmed Multimedis
Współcześnie, wygląd ma dla ludzi ogromne znaczenie, dlatego zainteresowaniem cieszą się gabinety medycyny estetycznej, jakie proponują szereg zabiegów pozwalających wyeliminować drobne niedoskonałości bądź spełnić marzenia pacjentów i pomóc im w pozbyciu się kompleksów. Jednym z faktycznie popularnych zabiegów jest depilacja laserowa Wrocław. Kilka zabiegów wykonywanych w serii wystarczy, żeby całkowicie pozbyć się zbędnego owłosienia. Usuwanie włosów jest bezpieczne, nie potrzeba jakiejkolwiek rekonwalescencji. Włosy w ten sposób usuwa się z reguły z nóg i spod pach.

Zabieg jest pomocny też w sytuacji tych kobiet, jakie mają wąsik nad górną wargą. Depilacja laserowa to gwarancja komfortu. Jest to również idealna alternatywa dla osób, który walczą z podrażnieniami po goleniu nóg w normalny sposób. „Stemplowanie” to dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy ze strachu przed igłą dotychczas unikali zabiegów na delikatnych obszarach twarzy. – Precyzja „stempla” pozwala zupełnie bezboleśnie wykonywać zabieg na tak małych, trudno dostępnych okolicach, jak powieki, „kurze łapki”, czy skóra wokół ust – informuje dr Agnieszka Bliżanowska z Centrum dermatologii i medycyny estetycznej WellDerm.

Bardzo powszechna jest też dermatologia estetyczna (zobacz przykładowo: wellderm.pl) Jest to dziedzina będąca na granicy kosmetyki oraz medycyny, która swym zakresem obejmuje szereg różnych zabiegów korygujących wygląd. W salonach dermatologii estetycznej możemy przede wszystkim ulepszyć wygląd naszej twarzy wykonując chemiczne peelingi lub wygładzaniezmarszczek. Uciążliwością przestają być też brzydkie pajączki na całym ciele. Szczególnie wśród pań powszechnie stosowane są przeróżne zabiegi które mają na celu spowolnienie upływającego czasu oraz zachowanie młodego wyglądu. Jest to uzupełnianie zmarszczek oraz wypełnianie zbyt wąskich ust.

Wykorzystuje się w tym celu bardzo popularny botoks. Dermatologia estetyczna cieszy się w ostatnich latach dużą renomą. Dużo osób zamierza zmienić coś w swoim wizerunku lub zlikwidować niedoskonałości. Z pewnością ten trend będzie trwał jeszcze bardzo długo, dlatego takich gabinetów będzie więcej. Specjalistyczna pielęgnacja okolic oczu jest szczególnie ważna. Skóra w tym miejscu jest wyjątkowo cienka, pozbawiona gruczołów łojowych i tkanki tłuszczowej, za to gęsto pokryta naczynkami krwionośnymi.

Taka struktura sprawia, że to właśnie ona starzeje się najszybciej i w efekcie jako pierwsza zdradza nasz wiek. „Stempel” to obecnie jedyne narzędzie, które pozwala skutecznie zrewitalizować trudno dostępne i delikatne obszary twarzy. Eksperci z Centrum WellDerm, które specjalizuje się w nowoczesnych technikach odmładzania skóry, podkreślają, że warto podejść kompleksowo do pielęgnacji okolic oczu i ust i poza zabiegami, regularnie stosować np. kosmetyki indywidualnie dobrane przez lekarza. Jednak zawsze można skorzystać z alternatywnego zabiegu – mezoterapia bezigłowa (zobacz na wellderm.pl).

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-15 06:08:45
Tagi: Wrocław, depilacja, dermatologia, medycyna estetyczna, wygląd, zmarszczek, pielęgnacja skóry