Pizza na wynos - sposób na głód

Niebawem impreza...godzina 16, jest właśnie weekend, a my wróciliśmy z pracy lub szkoły. Na 18:00 jesteśmy umówieni na imprezkę u znajomych, więc 2 godziny czasu wolnego dla siebie.

Jeżeli jesteśmy facetem to nie ma problemu, będziemy potrzebować około 20 min. od momentu kąpania się, do wkładania klucza w zamek drzwi po zewnętrznej stronie naszego lokum. Jednak jeżeli jesteśmy kobietą, to już trzeba będzie 20 min., ale przynajmniej razy 4. Pierwszy etap - kąpiel może i depilacja, później suszenie, malowanie, strojenie, lustro i gotowa do wyjścia. Równa 1h i 29 minut (nowy rekord). Wow.
Pizza
Napisał: www.onaonaona.com
Na podstawie: www.onaonaona.com
W drodze do znajomych zarówno On jak i Ona muszą zajść do sklepu z alkoholem, gdyż z pustymi rękami zjawić się nie wypada. Przy ladzie wszystkie chwyty dozwolone: wódki, wina, piwa, koniaki, whiskey, likiery, nalewki, drinki itd. itp. Ważne, aby po prostu coś nieść i nie czuć się zakłopotanym, gdy nasz znajomy zaglądnie przez judasza, aby sprawdzić kogo niesie i z czym. Jest godzina 18 pukamy do drzwi, za chwilę zostajemy przedstawieni "nowym" (oczywiście po 5 min. i tak nic nie kojarzymy) no i pierwsze lody przełamane, zabawę czas zacząć.

Mniej więcej taki właśnie zarys panuje w przypadku większości, nic w tym streszczeniu nowego nie znajdziemy, nikt tutaj się nie dowie jak postępować przed spotkaniem. Nauczymy się natomiast tego, jak możemy zaspokoić swój głód gdy przyjdzie na to czas, a przyjdzie na pewno. Dobra impreza to wesołe towarzystwo, smaczne trunki, klimatyczna muzyka oraz smaczne potrawy. Z tymi ostatnimi to różnie bywa, bo niekiedy zdarza się, iż gospodarz to mężczyzna i trzeba postawić wtedy na jedzenie spoza jego domu. Tutaj z pomocą przychodzi pizza i zamówienia na wynos!

Tak, tak ostatni ratunek na głód, który może zepsuć nawet najbardziej udane spotkanie towarzyskie. My polecamy najlepsze pizzerie w kilku miastach miastach, jeśli mieszkacie właśnie w jednym z nich, to nie czekajcie, zamawiajcie póki nikt Was nie uprzedzi!Przykładowo dla mieszkańców Szczecina polecamy wpisać do wyszukiwarki "pizza nocą Szczecin". Mieszkańcy Gdańska zjedzą po wpisaniu "pizza nocna Gdańsk". Osoby z Poznania skorzystają z "pizza na zamówienie Poznań" a Wrocławianie mogą zaglądnąć pod "pizza wrocław 24h".

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-31 09:05:45
Tagi: potrawy, alkohol, pizza, czas, impreza, sklep