October 2014 archive

Leki na sezon jesienny

leki i suplementy
Napisał: domzdrowia.pl
Na podstawie: http://www.domzdrowia.pl
Na przełomie pór roku, kiedy stan pogody rzutuje na nastrój i stan zdrowia dobrze wybrać suplementy wzmacniające odporność.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-31 09:05:46
Tagi: infekcje, Leczenie, B6

Kosmetyczka na ferie zimowe

mini zestaw kosmetyków nantes
Napisał: Nantes
Na podstawie: Nantes
Szykując się na wypad w góry na weekend, czy urlop z dziećmi na ferie zimowe zależy nam, żeby o niczym nie zapomnieć. Kosmetyczkę wsadzamy do walizki zazwyczaj tuż przed odjazdem. Wkładamy do nich wszystko, co mamy pod ręką. Co właściwie powinnyśmy wziąć? Wybierzmy, które kosmetyki będą niezbędne, a które można nie zabierać. Pamiętaj – zawsze miej ze sobą krem pod oczy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-31 09:05:46
Tagi: kremy przeciwzmarszczkowe, Krem do rąk

porady dietetyków

Droga do poprawy kondycji i wyglądu naszego ciała to często szereg starań i wyrzeczeń. Dzięki poradom specjalistów i najnowszym osiągnięciom takich dziedzin jak dermatologia estetyczna, droga ta wcale nie musi być zawiła. Walka z nadwagą czy poprawa ogólnej kondycji organizmu – powodów do zrzucenia zbędnych kilogramów może być wiele. Sprawdzona recepta na efektywne odchudzanie jest jednak jedna: zdrowa dieta, połączona z ruchem i nowoczesnymi zabiegami medycznymi. Taka kombinacja działań przynosi upragniony efekt, a konsekwentnie stosowana rozwiąże wiele problemów

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-31 09:05:46
Tagi: aktywność fizyczna, odchudzanie, dieta, cellulit, sport, kondycja, Diety, dermatologia, dietetycy, tłuszcz, zabiegi

Świetny portal dla fanatyków sportów wodnych i zimowych - Megadecha.pl

wakeboard
Napisał: www.GlynLowe.com
Na podstawie: http://www.flickr.com
Sporty wodne zyskują coraz więcej entuzjastów w Polsce. Rośnie zainteresowanie sportem i zapotrzebowanie na profesjonalny sprzęt, bez którego uprawianie wodnych przyjemności jest zwyczajnie niemożliwe. Kupując profesjonalne deski, wiązania, żagle, maszty, bomy, stateczniki, narty i wiele innych dodatków chcielibyśmy omówić decyzję ze sprzedawcą i dokładnie obejrzeć sprzęt. W wielu wypadkach jest to po prostu niewykonalne. Towary tego rodzaju są za mało popularne i najzwyczajniej niedostępne w zadowalającej ofercie dla zainteresowanych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-31 09:05:45

Historia deski na śnieg.

Snowboard, zima
Napisał: http://sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu
Za oknem straszy złota jesień. Leje, przygnębia, smuci i zachęca jedynie do spania. Znając pogodę w naszym pięknym kraju, wkrótce temperatura spadnie poniżej zera a w górach zrobi się biało. Pracownicy będą pragnęli weekendu i możliwości zapakowania deski do auta i udania się w kierunku najbliższego kurortu. Ciekawe, czy kiedykolwiek zastanawiali się nad historią snowboardingu?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-31 09:05:45

Cudowne działanie ziół na nasz organizm.

Zioła w ogrodzie
Napisał: OakleyOriginals
Na podstawie: www.flickr.com
Zioła towarzyszą człowiekowi praktycznie od zarania dziejów. Ich własności lecznicze były znane już ludziom pierwotnym, którzy przypisywali im atrybuty nadprzyrodzone. Ludzie poznawali ich atrybuty z czasem i przekazywali te informacje z pokolenia na pokolenie. Duża część tej wiedzy zachowała się po dziś dzień. Rozwinął się nawet dział farmakologii i medycyny zajmujący się wytwarzaniem leków z ziół - fitoterapia i fitofarmakologia. Często leki wytwarzane z naturalnych składników mają taką samą albo lepszą skuteczność niż leki syntetyczne. Od niedawna coraz większe uznanie zyskują ziołowe suplementy diety.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-31 09:05:45

Pizza na wynos - sposób na głód

Pizza
Napisał: www.onaonaona.com
Na podstawie: www.onaonaona.com
Impreza...godzina 16, jest właśnie piątek, a my wróciliśmy z pracy . Na 18:00 jesteśmy umówieni na imprezkę ze znajomymi, zatem 2h czasu wolnego dla nas.

Jeśli jesteśmy facetem to nie ma kłopotu, będziemy potrzebować mniej więcej 20 min. od momentu wykąpania się, do wkładania klucza w zamek drzwi po zewnętrznej stronie naszego lokum. Jednak jeśli jesteśmy kobietą, to już trzeba będzie 20 minut, ale minimum razy 3. Najpierw kąpiel może i depilacja, później suszenie włosów, makijaż, strojenie, lustro i gotowa do wyjścia. Równa 1h i 29 minut (nowy rekord). Wow.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-31 09:05:45
Tagi: potrawy, alkohol, pizza, czas, impreza, sklep